Monday, Apr 23rd

Last update:02:57:28 AM GMT

You are here:
 
 

Erzincan?da aile hekimleri dernek kurdu

E-posta Yazdır PDF

altErzincan'da görev yapan Aile Hekimleri dernek kurdu.

 

Geçici Kurucu Başkanlığını Dr. Bülent Dabanlıoğlu'nun yaptığı Aile Hekimleri Derneği, Dr. Tolga Özdemir, Dr. Bülent Yavuzer, Dr. Cengiz Sarıgül, Dr. Murat Seven Uz. Dr. Koray Bingöl, Dr. Mahmut Yılmaz, Uz. Dr. Yüksel Bozdaş, Dr. Serdar Alpaslan, Dr. Hakan Köksal, Uz. Dr. Yasemin Yıldırım, Dr. Utku Çakmak, Dr. Ali Akkaya ve Dr. Ensar Uygun'dan oluştu.


Geçici Dernek Başkanı Aile Hekimi Dr. Bülent Dabanlıoğlu derneğin kuruluş amacı hakkında bilgi vererek,"Erzincan Aile Hekimleri Derneği Aile Hekimlerinin kişisel, sosyal ve mesleki birlikteliğini koruyarak sorunlarına çözüm sağlamak ve 1. basamak tanı tedavi hizmetleri ile koruyucu hekimlik hizmetlerinde; halkın sağlığını korumak ve yükseltmek için, mesleki etik ilkelerine bağlı kalarak eşit, sürekli, kolay ulaşılabilir, bilimsel ve çağdaş sağlık hizmeti sunulmasını sağlamak amacıyla kurulmuştur" dedi.

Yorumlar   

 
0 #2 serkan 17-03-2012 12:07
erzincanda kurulan dernek inşallah erzincanda çalışan aile hekimi arkadaşlarımızı n gerçek sorunlarıyla uğraşır ve mücadele verir...dernekl er sorun çözme çözüm üretme alternatif bulma ve dahada önemli mücadele yolları arama ve etme yeridir ..yağ çekme çay kahve içip sohbet etme yeri değildir...
 
 
0 #1 fatih 16-03-2012 22:19
Şu fotoğraftaki gibi aile hekimi gören var mı?Habere bak fotoğrafa bak.Görsellik de önemli bir konu.
 

Yorum ekle

Yorum yaparken yapıcı olmaya özen gösteriniz. eleştirirken eleştirileceğinizi unutmayınız.


Güvenlik kodu
Yenile