Sunday, Jun 24th

Last update:02:57:28 AM GMT

Headlines:
You are here:
 

Kullanim Sartlari

Her hakki saklidir. Bu web sitesinde yer alan yazi, makale, fotograf ve illüstrasyonlarin elektronik ortamlar da dahil olmak üzere çogaltilma haklari AileHekimleri.net'e aittir. Yazili ön izin olmaksizin materyallerin tamaminin ya da bir bölümünün çogaltilmasi yasaktir. Bu sitenin herhangi bir sayfasini ziyaret etmekle, asagida belirtilen ve yasal düzenlemelerle getirilen bütün kosullari kabul etmis sayilmaktasiniz. Sitenin içinde yer alan bilgilerin hatasiz ve güncel halde tutulmaya çalisilmakla birlikte buradaki bilgilerin ve/veya referanslarin dogrulugu ve tamligi hakkinda hiçbir garanti verilemez.

Sitenin içerigi ziyaretçiyi bilgilendirme amaci ile düzenlenmistir. Bu site içerisinde yer alan hiçbir bilgi ziyaretçiler tarafindan tavsiye olarak degerlendirilip hiçbir karar veya eyleme neden olamaz. Bu gibi bir durumda bütün sorumluluk siteyi ziyaret edene ait olacaktir.

Internet sitesinin kullanimi sirasinda dogabilecek herhangi bir performans arizasi, hata, eksiklik, kesinti, kusurlu, isletme ve/veya nakilde gecikme, virüs bulasmasi, sistem arizasi vs. sebepler sonucunda dogrudan veya dolayli olarak ortaya çikan zarar ve/veya ziyandan AileHekimleri.net veya çalisanlari hiçbir surette sorumlu tutulamazlar. Tüm sorumluluk internet sitesini ziyaret eden ziyaretçiye aittir. 

AileHekimleri.net herhangi bir kötü veya kötüye kullanim halinde ziyaretçiye vermis oldugu tüm haklari önceden haber vermeksizin derhal iptal edebilir ve yasal yollara basvurabilir. Bu hakkin kullanilmamasi sonradan kullanilmayacagi anlamina gelmez.

Kullanici tarafindan eklenen tüm bilgiler, sahibinin sorumlulugundadir.

Uygunsuz içerik, yöneticiler tarafindan silinecektir.